in

Juve na krilima Vlahovića rutinski protiv Verone

Dušan Vlahović je postigao gol na debiju za Juventus, a Stara dama je rutinski savladala Veronu 2:0 u meču 24. kola Serije A.

Da će srpski reprezentativac imati debi iz snova najavio je u sedmom minutu kada je sjajno šutirao, ali mu je Montipo zaustavio udarac. Ipak šest minuta kasnije nije bilo pomoći. Dušan je iskoristio sjajan pas Dibale i lobovao golmana Verone.

U nastavku prvog dela nije bilo mnogo uzbuđenja. Juve je napadao, ali bez izglednijih prilika za gol.

Pitanje pobednika rešeno je u 61. minutu. Zakarija je primio pas Morate i odličnom udarcem duplirao prednost tima iz Torina.

Izvor : sofa score

Do kraja meča još je samo jednu šansu imao Rabio da uveća prednost Juventusa. Vlahović je odigrao celu utakmicu za Juventus, kao i Darko Lazović za Veronu, dok je Ilić izašao iz igre u 82. minutu.

Juventus je četvrti na tabeli sa 45 bodova, osam manje od vodećeg Intera, dok je Verona deveta sa 33 poena.